Aristocrat представив нову серію Mighty Cash

Нова серія Mighty Cash Class III від Aristocrat представлена ​​в інтегрованій вежі Helix Tower, а також в популярних шафах Helix+. Про це нещодавно повідомили представники компанії.

Helix Tower відрізняється інноваційним дизайном гри і тієї ж площею, що й Helix, з додатковими можливостями – 55-дюймовим відео Топпер та інтегрованим топбоксом. Що стосується самого геймплею, він також доступний в мережевих закладах. Декотрі навіть надають фріспіни за реєстрацію.

Mighty Cash поєднали з Long Teng Hi Xiao і двома базовими іграми: Dragon Flies і Tiger Roars. У кожній розробці є кумедні функції, включаючи безкоштовні сесії з необмеженою кількістю ретріггерів та командою Mighty Cash Hold-and-Spin. Остання нагороджує гравців кредитами та / або джекпотами. Можливість вибору геймерів декількох Деном і вбудовані чотирирівневі автономні виграші додають веселощів.

Що стосується джекпотів, тут вони прогресивні. Так, сума «заробітку» може досягати позначки в кілька мільйонів кредитів.

Mighty Cash 2

До слова, як повідомляється на сайті https://pharaonacasino.com/, сімейство Mighty Cash має велике портфоліо. Скоро вийде гра Nu Xia, продовження популярної серії Long Teng Hu Xiao. Вона містить дві базові розробки: Red Blade і Green Blade.