Ігровий автомат Machu Picchu з’явився на сайті клубу Вулкан

Ігровий автомат Machu Picchu з'явився на сайті клубу Вулкан

Тематичні слоти особливо приваблюють гравців, адже вони дозволяють не лише насолодитися азартним проведенням часу, але й вирушити у повноцінну подорож у різноманітні світи чи часи. Так компанія Microgaming представила автомат, який присвячений древньому місту інків під назвою Мачу-Пікчу.

Тематика автомата

Нові ігрові автомати Вулкан и Machu Picchu, передає неймовірну атмосферу і готовий відправити користувачів у неповторну подорож на багато років тому, так гравець зможе поспостерігати за життям древніх інків зсередини, а також дізнатися багато нового про культуру та побут жителів Південної Америки того часу. Окрім неймовірної атмосфери. автомат пропонує безліч бонусів, спецвиплат, фриспінів, також дуже приємні коефіцієнти.

Оформлення слота

Оформлення вийшло справді вдалим, слот чудово і точно передає атмосферу тих часів. У тематику занурені всі компоненти автомата, навіть найдрібніші. Символи дають повне розуміння побуту інків, а звукова складова точно передає атмосферу тих років. Комбінації виконані стандартно, виграшні підсвічуються. Також передбачено бонусний рівень, який готовий запропонувати щедрі призові.

Ігровий процес

Перед грою необхідно розставити ігрові лінії та монети на кожен ряд. Для досвідчених і азартних користувачів передбачений особливий режим під назвою Bet Max, який дозволяє грати за граничною ставкою. Також є режим AutoPlay, який дозволяє уникнути постійних натискань клавішу обертання. Також передбачено безліч додаткових спецможливостей та призових рівнів, які дають гравцям шанс отримувати ще більше виграшів. Все це робить цей слот Вулкан одним з найщедріших і найбарвистіших тематичних пропозицій в індустрії.