Зовнішнє і внутрішнє відеоспостереження

Зовнішнє і внутрішнє відеоспостереження

В даний час напевно кожен день ви бачите камери відеоспостереження на вулицях, громадських будівлях і на приватних територіях. І бажаючих встановити відеоспостереження стає все більше. Відеоспостереження допомагає, попередить і запобігти спробам проникнення сторонніх осіб з метою розкрадання майна. Бачачи об’єктив відеокамери, бажаючих проникнути на територію, що охороняється буде набагато менше. Ну а якщо все-таки комусь вдалося проникнути, то спрацюють датчики руху і вам прийде повідомлення і почнеться передача даних.

Для зовнішнього відеоспостереження, використовуються відеокамери спеціально призначені для вуличної зйомки. Вони поміщені в спеціальні термо-кожухи і працюють при низьких температурах і в будь-яких погодних умовах. А також зазвичай оснащені інфра червоним підсвічуванням. Вони дозволяють побачити хто підходив до вашого будинку, котеджу, автомобілю і т.д.

У будинках і квартирах відеоспостереження встановлюється з метою охорони житла, коли господар часто їздить у відрядження або на відпочинок або просто йде на роботу. Є можливість у будь-який час подивитися як там житло. Або якщо зафіксується рух, датчиками руху, то вам прийде сповіщення на мобільний додаток.

Якщо у вас є маленькі дітки, яких доводиться залишати з нянею, і ви переживаєте, то відеоспостереження, це те, що потрібно в цій ситуації. Або, наприклад, ви найняли на роботу новий персонал, і у вас немає можливості весь час доглядати за ним. Деякі відеокамери оснащені мікрофонами і навіть існує зворотний зв’язок. Такі системи дуже зручні для заміських будинків і ділянок. Ви можете спостерігати за своїм будинком в будь-який час. Навіть якщо щось станеться то ви будете в курсі того хто і що робить на вашій території коли вас немає на місці. Це дуже зручно, так як заміські будинки часто і на довго залишаються без нагляду. І це ідеальний час для грабіжників.

Досить часто господарі встановлюють відеодомофони і відео-оченята. Вони дозволяють побачити, хто до вас прийшов, не підходячи до дверей. Деякі домофони оснащені запам’ятовуючим пристроєм, що дозволяє переглядати відеозаписи, хто підходив до вхідних дверей поки ви були відсутні. Інфра червоне підсвічування дозволяє бачити в темряві. Тому цінність камер відеостеження важко переоцінити. Ви отримаєте для себе багато користі. Сучасні відеосистеми доступні кожному на даний момент.